Yüksek Bel Pantolon

Son zamanlarda moda da bir geriye dönüş sinyalleri başlamıştır. Geriye dönüş sinyallerine bakıldığında yüksek bel pantolon modellerinin yaygınlaşmasını gösterebiliriz. 1950’ li yıllarda kadınların vazgeçilmez giyim tarzı olan yüksek bel pantolonlar günümüzde tekrar moda olmuştur. Güzel kombinler yapıldığında son derece şık durabilen bir pantolon tipidir.

 

Bol pantolon kombinleri ile güzel birçok kombin yapılabilmektedir. 1950 – 1960 ‘lı yılların havasını yakalamak isteyen kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir tarzdır. Şunu belirtmem gerekiyor ki yüksek belli pantolon kombinleri doğru kombinler ile kullanıldığında gerçekten harika bir görüntü sunmaktadır. Tabi ki bunun yanında herkese yakışan bir model değildir. Daha çok bacaklarını uzun göstermek isteyen kişilerce kullanılmaktadır.

 

Yüksek belli pantolon Kimlere Yakışır

 

Yüksek belli pantolon ile ilgili internet dünyasında çok fazla araştırmalar yapılmaktadır. Yüksek belli pantolon kimlere yakışır sorusunun cevabını en net şekilde vermek istiyoruz. Erkek giyim olarak sizler için bu konuyu araştırdık ve sunuyoruz.

 

Yüksek belli pantolonların asıl amacı insanların bacak boylarını uzun göstermek amacıyla tasarlanmıştır. Dolayısıyla bacak boyu ortalamanın altında olan kişilerce kullanılması amaca hizmet etmeyeceği gibi şık bir duruşta sergilemeyecektir. Özellikle uzun boylu veya ortanın bir tık üstü olan bayanlar için son derece şık olabilecek bir giyim tarzıdır. Ancak daha kısa boylular için uzun boylu kişilerde olduğu kadar şık durmayabilir.

 

Kısa boylular üzülmesin, onlar içinde harika bir kombinimiz bulunmaktadır. Dize kadar bir çizme ve yüksek belli pantolon sizi olduğunuzdan hem daha uzun gösterecektir hemde bacaklarınızın çok daha uzun olduğu ile ilgili algı oluşturacaktır. Günümüzde birçok orta boylu veya kısa boylu kadınların tercihi bu şekildedir. Ancak diz hizasında çizme giyeceğiniz zaman yüksek belli pantolon modeli dar ve aynı zamanda keten, kot benzeri olması gerektiğiniz hatırlatmak isterim.

 

Ultra Yüksek belli Pantolon

 

Ultra Yüksek belli Pantolon modelleri orta boylu kadınların kurtarıcısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak burada kiloda devreye girmektedir. Özellikle siyah kumaş pantolon bayan modellerini kullanan kişilerin kilosu normalin altında olmamalıdır. Kişi eğer aşırı zayıf ise ultra yüksek belli pantolon o kişi üzerinde çok şık durmak yerine komik bir görüntü oluşturmaktadır.

 

Ancak illaki yüksek belli pantolon giyilecekse havuç pantolon modellerini tercih edebilirsiniz. Bu hem zayıflığınızı gizleyecek hemde belinizin o inceliğini ortaya çıkarıp sizlere ekstra güzellik katacaktır.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.