Yaz Geldi, Yaşasın Şort ve Tişört

Kış zorlaya zorlaya geçti, bahar da bitiyor ve artık yaz geliyor. Bu şort ve tişört zamanı başlıyor demektir. Rahat giyimin en güzel örneği olan bir şort bir tişört giyip çıkarım demek güzel de siz gene de uyum gibi bir kavramı göz önünde bulundurun.

Çünkü özellikle beylerin şort seçimi bazen insana bu ne ya dedirtiyor. Kareli desenlerin üzerine giyilen büyük kareli gömlekler ya da devasa markaların ön ve arka tarafa basıldığı tişörtlerle giyilen küçük kareli şortlar durumu biraz karıştırıyor. Bermuda şort denilen biraz daha uzun şortların altına bağcıklı ayakkabı giyen beyler de modacılara göre daha dikkatli olmalı. Parmak arası terliklerle gezen beyleri ise konuya hiç dahil etmiyoruz.

erkek şort

Yaz Mevsiminde Kişisel Bakım Artar

Sıcak havalar bizi üst üste giyinmekten kurtarır ama terleme gibi bir sorunumuz da çoğalır. Bu yüzden özellikle beylerin bu konuya çok daha fazla özen göstermesi gerek. Erkek vücudunun yarattığı ter daha yoğun, üstelik beyler yanlarında hanımlar gibi içinde her ihtiyacın bulunduğu torba çantalar taşımadıkları için dışarı çıkarken kesinlikle bu konuyu hatırlamalılar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.