TARZINIZA ÖZEL ERKEK DERİ MONTLAR

Deri özellikle tekstil sektörü içerisinde spor kullanımları ve oluşturduğu özgün tarzları ile çok beğenilmektedir. Bu alanda erkek deri mont çeşitleri arasında oldukça özel tasarımlar dikkat çekiyor ve özgür seçimleri ile beylere rahatlığın yanında kendilerine has bir tarz sunuyor. Kahve tonlarındaki modeller genellikle tercih sebebidir. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak sunulan modeller arasında kapitone tasarımlar şık kullanımlar oluşturmaktadır. Kahve modellerin kenar kısımlarında ve cep kısımlarından geçen beyaz şeritler modellere çok hoş ifadeler katmaktadır.
Ya da bu şeritleri daha bordo gibi daha koyu renklerde tercih edenlerde olabilir. Cep fermuarları, kapüşonların iç kısımların ve fermuar kısımlarının kenarlarında tercih edilen bu şeritler tarzınıza şıklık katacak küçük ayrıntılar olacaktır. Renk olarak beyler genellikle koyu renkler giymekten hoşlansalar da erkek deri mont seçenekleri arasında mavi, yeşil ve bordonun farklı tonlarında modellerini bulabilmek mümkün olacaktır. Modellerin yaka kısımları hâkim yaka tarzında olsa da fermuar açıldığında ceket yakaya dönülebiliyor. Yandan kullanılan fermuarda farklı tarz arayanlar için oldukça özel imajlar oluşturacaktır.
Yaka kısımlarında yuvarlak yakalar da hem spor, hem de oldukça şık modeller oluşturmaktadır. Fındık kahvesi rengi de beyler için en çok tercih edilenler modeller arasında yer almakta ve https://www.dericeketim.com/erkek/deri-sisme-mont adresi üzerinden birbirinden şık ve özel tasarımlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Uygun fiyat ve bol çeşitlerin sunulduğu site içerisinde istediğiniz model ceketler içerisinde farklı bedenler bulabilmekte mümkün olmaktadır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.