Streç Pantolon ile Her Gün Rahat

Pantolon hem kadın hem de erkek için son derece kullanımı rahat olan ürünler. Özellikle kışın soğuk havadan korunmak için en etkili giyim olan pantolon son on yıldır kadınların da en vazgeçilmez giysilerinden biri. Fakat aslında erkeklere özgü olan pantolonlar, yine kadın modasından esinlenerek erkeklere uyarlanan yeni bir modelle vitrinlerde.

Streç pantolon denilen ürün daha çok jeanden ama bazen de koton ya da pamuklu kumaştan üretilebiliyor. Elastiki bir yapısı olması sebebi ile bedeni sarıp sarmalıyor ve vücuda oturuk bir hal alıyor. Ancak son derece esnek bir kumaşı olduğu için her türlü fiziksel aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirme imkanı tanıyor.

Ne ile Kombinlenir

Erkeklerin de rahat düşkünü olanlarının üzerinde son derece sık görmeye başlanan şu dönemde streç pantolon neredeyse tamamen unisex bir ürün haline gelmiş durumda. Bu pantolonun üzerine farklı renklerde erkek yaka veya hakim yaka slimfit gömlek, boğazlı veya krevüze yaka kazak kullanılabilir. Ayakkabı ise streç pantolon giymek isteyen erkekler için en önemli detay. Bu pantolonun altına daha çok Oxford tarzı süet ayakkabılar ile sneaker ayakkabılar tercih edilebilir.  Ancak aşırı spor veya aşırı klasik görünümlü bir ayakkabı kesinlikle tercih edilmemelidir.

kareli streç pantolon modeli

Kış aylarında soğuk havada ise baylar streç pantolonlarını taba renkli ugg botlarla tamamlayabilirler. Bu botların için son derece sıcak tuttuğu için kışın vazgeçilmezleri arasında ön sıralarda yer bulabilirler. Ayrıca taban ve yüzeyi oldukça yumuşak bir dokuya sahip olduğu için ayakların rahat etmesi açısından başarılı bir üründür.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.