Şortlu Mayo Tasarımları

Şortlu mayo 2020 yılının en trend plaj giyim ürünleri arasında kategorilerde yerini buluyor. Neden mi? Çünkü şortlu mayo modelleri bayanlara ekstra rahatlık sağlıyor ve fiziklerini en iyi şekilde ortaya koymalarını sağlıyor. Çünkü askılı modelleri ve bacakları direkt olarak dışa yansıtması bayanlara apayrı bir özgüven sunuyor. Ağır bir kıyafet olmadığı için havuzda ya da denizde rahatça yüzebilmelerine olanak tanıyor.

Şortlu mayo modelleri hamile kadınların da en çok tercih ettiği mayo modelleri arasında bulunuyor. Çünkü diğer mayo modelleri hamile bayanların plaj tarzı yerlerde rahat hareket edebilmelerini sağlamıyor ancak şortlu mayo modelleri ile vücutlarını sıkmadan esnek bir şekilde hareket edebilirler.

Şortlu Mayo Modelleri

Şortlu mayo modellerinde en çok dikkat çeken askı detaylarıdır. Bununla birlikte yaka detayı da bayanların hevesle giydiği modeller arasında yer alıyor. Askılarda ve gövde bölümünde görülen fırfırlar, aksesuarlar ve işlemeler şortlu mayo modellerini daha hoş hale getiriyor. Sizler de birbirinden güzel şortlu mayo modellerine sahip olmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.