Siyah Ceket Altına Hangi Pantolon Giyilmeli?

Siyah ceketler kadınlar ve erkekler için çoğu zaman kurtarıcı görevini üstleniyor. Resmi iş görüşmelerinden özel davetlere kadar kullanılabilen siyah ceket modelleri kesimi ve kumaş dokusu ile her ortama uyum sağlayabilecek özellikte kıyafetlerdir.

Günlük kullanım için siyah ceket ile pantolon uyumunu yakalayabilmek istiyorsanız, mat özellikli bir kumaş ceketin altına klasik kot pantolon giyebilirsiniz. Boru paçalı ve koyu renkli pantolonlar günlük kullanımda tercih edeceğiniz siyah ceketin en iyi tamamlayıcısıdır.

Siyah Ceket Altına Hangi Pantolon Giyilmeli?

Bu tür bir pantolon ile birlikte giyeceğiniz ön kısımları bağcıklı ve aşırı spor tarza sahip olmayan günlük ayakkabılarınız ile birlikte mükemmel bir kombin yaratabilirsiniz. Koyu renkli kot pantolonlar dışında bordo ve diğer koyu renk tonlarındaki keten pantolonlarla da birlikte siyah ceketlerinizi uyumlu bir biçimde giyebilirsiniz.

Siyah Ceket ve Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı?

Siyah ceket ile siyah pantolonu birlikte giymek istiyorsanız daha resmi ve klasik bir hava yaratacağınızı unutmayın. Bu sebeple siyah rengi ile siyahı birleştirmek istiyorsanız penye veya keten siyah ceketler ile bu kombini yapmamaya özen gösterin. Saten, ipek gibi kumaşlardan üretilmiş bir ceketin altına aynı ya da o kumaşın dokusuna benzer görünümlü farklı kumaşlardan üretilmiş pantolonlar seçin.

Siyah Ceket Altına Hangi Pantolon Giyilmeli?

Ayakkabı seçimi ise mat renkli ve göze batmayan sade bağcıksız bir modelden yana olmalıdır. Siyah ceket ile siyah pantolonu kombinlediğiniz için bir bütün oluşturabilmek adına mutlaka sade ayakkabı modellerini giymelisiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.