Şişme Yelek Modelleri

Serin sonbahar mevsiminde, erkeklerin giyebileceği ve sıcak kalacakları kıyafet türlerinden bir tanesidir. Şişme olarak imal edildiği için, soğuk havanın vücuda girmesine engel olur. Sonbahar mevsiminde diğer yardımcı kıyafetler ile birlikte kullanılırlar. Altına kazak ya da uzun kollu tişört giyilebilir. Renk ve desen uyumu gözetilerek, harika kombinler yapılabilir.

Şişme yeleklerin uzun kollu modellerine, şişme mont denir. Özellikle serin havalarda ve yağışlı havalarda, giyen kişiyi korur. Sıcak tutma ve yağış almama özelliğine sahiptirler. Birçok firmanın ürettiği birbirinden güzel modellerden bir tanesini alabilirsiniz. Kapüşonlu ve kapüşonsuz modelleri bulunan bu kıyafet, vizkoz kumaşından ve suni deriden imal edilirler.

Ekose Kazaklar

Ekose kazaklar, bir dönemin favori kıyafetlerinden olsa da, günümüzde de birçok erkek tarafından tercih edilen ve giyilen bir kıyafet türüdür. Sonbahar ve kış aylarında soğuktan koruma özelliğine sahiptir.

Triko yöntemi ile üretilirler. Eski zamanlarda bu kazak türleri elde örülürdü. Triko olarak üretilmesinin avantajlarından bir tanesi de, ilmek sayısının fazla olması ve vücudu sarmasıdır. İlmek sayısının fazla olması, soğuktan koruma açısından önemli bir faktördür.

Boru Paça Pantolon

Defacto firmasının ürettiği pantolon türlerinden bir tanesi de boru paça pantolon modelidir. Özellikle gençler ve orta yaşlı kişiler tarafından sevilen ve tercih edilen bu pantolon türü, paça özelliğinden dolayı, giyen kişilerin üzerine tam oturacak şekilde üretiliyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.