ŞIK VE UYUMLU TAKIM ELBİSE MODELLERİ

takim_elbise_gomlek_uyumu_3.jpg

Çok uzun yıllardan beri erkek modasının taçlarından olan giyim kombinesinin adı takım elbisedir. Zamanla yaygınlaşmış ve devlet memuru olan erkeklere zorunlu kılınmıştır. Her ne kadar sıkıcı gibi görünse de erkekler takım elbise giymeden yapamıyorlar. Bundan birkaç yıl önce takım elbise giyimi hep düz ya da kareli olarak karşımıza çıkıyordu. Bu görünümün sürekli aynı olması takım elbiseleri itici bir hale getirmişti. Bugün erkek giyimine dair bütün moda dergilerinde uzman tasarımcıların dokunuşları ile değişime uğrattıkları harikulade takım elbiseleri görebilmek mümkündür.

takim_elbise_gomlek_uyumu_3.jpg

En çok moda olan takım elbiselerin içine giyilen ince kumaş dokulu cepkenler takıma ayrı bir hava katmakta ve giyinen kişiye zarafet katmaktadır. Spor şık giyimi seviyor ve takım elbiseden vazgeçemiyor musunuz? O halde takım elbise kombinenizde ki gömleği çıkarın ve takımıza uyum getirecek aynı zamanda şık kombinenize spor bir görünüm ekleyecek olan bir tişört koyun. Takım elbise kombinesi oluşturmak her ne kadar kulağa kolay gelse de aslında durum bunun aksinedir. Takım elbise kombininin içinde kravat, gömlek, pantolon, ceket ve isteğe bağlı olarak cepken bulunur. Ceketinizin ve pantolonunuzun renkleri aynı ise şık değilse spor bir hava yaratmış olacaksınız.

Gömlek seçimi yaparken mutlaka ayna karşısında olmalı ve ten renginizle uyum sağlayan bir renk seçmelisiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz gömlek rengini ceket ve pantolon rengine uydurmaya da dikkat edin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.