Polar Sweat

Yumuşak dokunuşu bitmeyen sıcaklık keyfi ile polar sweat modelleri en sevilen giyim parçalarından bir tanesidir. Gündüz ve gece şıklığını tamamlayan trend parçalardan polar modelleri her yaş grubuna hitap ediyor. Özellikle kış mevsiminde en çok tercih edilen giyim parçalarındandır.

Polar Sweat Modelleri

Sportif şıklığı yakalamak isteyenlerin tercih edebileceği model çeşitliliği bulunduğu gibi klasik şıklık içinde birçok model vardır. Payet ve pul işlemeli polar sweat modelleri gece şıklığı tamamlamak için deri bir tayt ile kombinlendiğinde ortaya enfes bir görüntü meydana gelecektir. İstediğiniz kalınlığa göre mevsim şartlarına uygun olarak modeller bulabilmeniz mümkün. Her türlü kumaş ve desen çeşitliliği bulunan polar sweat uzunluklarına göre de çeşitlenmektedir.

Polar Sweat Fiyatları

Polar sweat kalın bir astar ve kaliteli bir kumaştan meydana getirilmiş ise fiyatı buna göre belirlenecektir. Ancak astarsız daha uygun fiyatlar ile oluşturulmuş kumaşlardan tasarlanmışsa fiyatları daha uygun olur. Bu tür giyim ürünleri tasarımına üzerinde bulunan materyale kumaşın kalitesi ve hafifliğine göre fiyatlandırmaktadır. Özellik ve kaliteli ürünler tercih ederek giyim tasarrufunda bulunabilirsiniz ürünleri uzun yıllar boyunca kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. https://www.kirmizionline.com/polar-sweatshirt adresinde tarzınızı tamamlayacak polar sweatler mevcuttur.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.