LCW Waikiki Büyük Beden Giyim Modelleri

Geçtiğimiz sezonlarda 44 beden ve üzerinde kıyafet ve abiye tarzı giyim ürünlerini bulmak daha zor bir durumdu. Modayı takip etme ve şık kıyafetleri üzerinizde taşıyabilme ayrıcalığı kilolu kadınlara pek tanınmıyordu. Aradığı tarz ve stilde kıyafet bulamayan kadınlar, terzinin yolunu tutuyordu.

Vücuda özel kalıplar çıkartılıp, müşterinin isteğine uygun kıyafet dikiliyordu. Şimdi ise her kesimin vücut tipine uygun kıyafetleri, ünlü markaların reyonlarında görmek mümkün hale geliyor. Bu firmalar büyük beden kategorisinde; nişan, gece, kına ve özel günlerde giyilecek elbiselerden; günlük yaşantıda yer alan Jean pantolon, tunik ve hırka gibi kombin tamamlayıcı giyim ürünlerini sıklıkla görmek mümkün.

Sezonun Büyük Beden Giyim Modelleri

Sağlık problemlerine sebebiyet vermeyecek kilolar sayesinde büyük beden modası sektöre hızlı bir giriş yaptı. Eski algıları yıkmaya hazırlanan sektör, kadınların tercih ve zevklerine
göre şekil alıyor. Vücut tiplerinin esnekliğini anlayan bazı firmalar, rekabet piyasasında yerini almak üzere atağa geçti. Yıllardır kilolu kadınlara hitap eden LCW waikiki Büyük Beden Giyim Modelleri sektörde bu sezonda, yerini alıyor.

Güzellik algısını, zayıflık üzerine şekillendirmeye çalışan kritiklerin aksine, kilolu kadınların imdadına büyük beden modası koşuyor. Artık kamera önünde kilolu kadınları görmek mümkün. Vücudunu olduğu gibi seven ve bu durumu kabullenen bilinçli bir dönem geçiriyoruz. Moda dergilerinin ve tasarımcıların dayattığı, sıfır beden olma uğraşını bir kenara bırakıp kilolarıyla barışık kadınlara yer açılıyor.

Büyük Beden ile Şık Olmanın Yolları

Kilolu kadınlar zayıf görünmek için bol ve dökümlü kıyafetleri tercih ediyorlar. Fazla kiloları kapatmaya çalışırken daha kilolu bir görüntüye sebep olabilirsiniz. Dar ve vücudun hatlarını kavrayan kıyafet seçimi daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlar. Baştan aşağı siyahlara bürünmek yerine; zıt renkleri bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca kıyafetleri üzerinizde deneyerek, ten renginize ve vücut şeklinize yakışan renk ve parçaları seçmeniz daha doğru olacaktır. Koyu tenlilere açık ve pastel tonlar yakışırken, açık tenlilere koyu ve dinamik renkler daha çok yakışmaktadır.

Alışveriş yaparken LCW waikiki Büyük Beden Giyim Modelleri arasından seçeceğiniz birçok ürün ve beden aralığı bulunmaktadır. Yüksek bel pantolonlar, hatlarınızı kavrayarak, daha ince bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Pantolonlarda tercih edilecek, çizgili desenler ve zıt renkler ile ince ve şık görünebilirsiniz. Ayrıca basenleri geniş gösteren bol paça pantolonların aksine dar parçalar ile daha fit bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Etek giyim ürünlerinde, yüksek bel ile kalem etek modelleri tercih edilirken, açık renkler ve karmaşık desenlerden uzak durmakta fayda vardır. Elbise ve abiyelerin üzerine giyilecek kısa blazer ceket hem şık olmanıza hem de daha ince gözükmenizi sağlar. Ceket seçiminde çok uzun ve kalıbı geniş parçaların tercih edilmesi, kilolu görünmenize sebep olabilir.

Ayrıca aşırı bol tunikler ve bel bölgesinde bulunan bağlamalı tunik modeller, hatlarınızı olduğundan daha büyük görünmesine sebep olabilir. Kaban ve mont seçiminde, beli oturan modelleri tercih etmek daha doğru olacaktır. Muhafazakâr kesimi yakından ilgilendiren tesettür büyük beden kıyafetler için düz ve topuğa kadar inen modeller yerine asimetrik ve bele oturan modeller tercih edilebilir.

Erkek büyük beden ürünleri tercih edilirken V yaka ve polo yaka t-shirtler seçilebilir. Aşırıya kaçan desen ve renklerden uzak durulmalıdır. Terlemeye sebep olmayacak keten ve pamuk kumaşlar öncelikle tercih edilmelidir.

Hem kadın hem de erkekler için kilolu olmak, şık olmaya engel değildir. Vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgeleri tespit ederek, hatlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. LCW waikiki Büyük Beden Giyim Modelleri, her yaşta ve her kilodaki kesimin, stil sahibi olmasını amaçlar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.