LC Waikiki Bayan Tesettür Giyim

Son yıllarda kalitesi ve şıklığı ile oldukça fazla anılmaya başlayan markalardan biri olan Fransız marka LC Waikiki bebeklerden çocuklara, büyük beden bayan kıyafetlerinden tesettüre, genç giyimden spor kıyafetlerine hatta ayakkabıdan çantaya varana kadar birçok giyim tarzında iddialı ürünler ortaya koyuyor. Geniş ürün çeşitleri ile her geçen gün müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Gerek mağazalarında gerek ise internet sitelerinde müşterilerinden tam not aldığını söyleyebiliriz. Tesettür giyim ürünleri fazlaca bulunmaktadır. Fakat kaliteli ve alışveriş sonrası değişim ve iade ile kendini geliştirmiştir. Bu yüzden tesettürlü giyim eşyaları alacakların vazgeçilmez adresleri arasında yer aldığını görebiliriz.

Tesettürlü giyimde dikkat etmeniz gereken birkaç noktayı sizinle paylaşacağız bunlara dikkat ederseniz yararınıza olacaktır. Boyunuz çok uzun değil ise bağlamalı ayakkabılar tercih etmemeniz gerekiyor. Çünkü bu boyu kesen ve daha da kısa gösteren bir giyim hatasıdır. Elbise giyecekseniz kesinlikle yatay çizgili elbiseler kullanmayın böyle de boyunuz kısalacaktır. Tam tersi boydan boya uzun çizgili elbiseler sizi daha uzun ve daha zayıf gösterecektir. Pantolon seçimlerinizde ise, İspanyol pantolon giyiyorsanız ve altında topuklu ayakkabı varsa asla ayakkabının topuğu belli olmasın. Topuklar gümrüğünde hoş bir görüntü olmuyor, ayrıca topuk kısımları gözükmediği zaman boyunuz uzun duracak altında ayakkabı olduğu anlaşılmayacak. Eğer pantolon normal pantolonda bitişi kesinlikle bilek üstü olmamalıdır. Bileğin altında olmalıdır. 

Bu şekilde de bacak boyunuz uzun duracak. Etek tercih ederseniz de mutlaka ama mutlaka etek belden yukarıda başlamalıdır. Bu sayede hem bagajlarınızı uzun gösterir hem de basen sorunu olan bayanlarda fazlalıkları kapatır. Kombininiz tamamlandıktan sonra gerekli aksesuarlarda ise düzgün modelde ve renkte seçimler yaparak daha şık olabilirsiniz. Çanta seçimimde kısa boylu bayanların uzun askılı ve tek taraflı çanta kullanmaları oldukça hatalıdır. Kısa boylu bayanlar küçük çanta tercih etmeli ve çantayı çapraz takarak kullanmalılar. Böylece fiziğiniz daha iyi daha gözükecektir.

Seçtiğiniz bir parçanın rengine göre diğer parçaların da uyumunu yapmak zorundasınız. Çok zor bir durum ama her parçanın diğer parçalar ile bir bütün oluşturması gerekiyor. Öncelikle çok parça olmazsa kombin yapmak daha kolay olur. Yani 7 – 8 parçayı birbirine uydurmaktansa 3 – 4 parçayı uydurmak daha kolaydır. Önemli olan ne kadar parça olduğu değil birbirine ne kadar çok uyduğudur. Fikir yürütmekte zorlanan bayanlar için bir az da renk uyumundan bahsedelim. Mesela pudra tonlarında uzun bir elbisenin yanına dore rengi ayakkabı ve çanta ile muhteşem bir uyum elde edebilirsiniz. Eğer pudra tonunda bir tunik kullanacaksanız, siyah ya da beyaz pantolon genelde en çok tercih edilen oluyor. Eğer pantolon seçiminizi beyazdan yana kullanırsanız eşarp olarak da açık pembe tonları tercih edebilirsiniz. Siyah pantolon giydiğiniz zaman eşarp seçiminiz de siyah olabilir bu sayede tunik rengini ortaya çıkartacaktır. Üzerine takı olarak beyaz kolyeler ya da beyaz çanta tercih ederseniz harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Siyah bir tunik giyerseniz altına beyaz pantolon ve açık tonlarda şal alabilirsiniz ya da koyu yeşil bir şal alıp pantolon olarak da siyah ve açık yeşil çizgi detayları olan bir parça ile açık ve koyu uyumu yakalayabilirsiniz. Bunların dışında siyah renk ile kırmızı tonları, turuncu ve sarı gibi renkler de çok iyi uyum sağlar. Eğer üçüncü bir renk ararsanız kombine beyaz da katabilirsiniz. Genel anlamda eğer kombinde zorlanıyorsanız en basitinden siyah – beyaz ve başka bir renk ile uyum sağlayabilirsiniz. Bu şekilde basit kombinelerle çok şık olabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.