Kışlık Tişört Modelleri

Yaz aylarının sıcak günlerinde tişört ile serinlemekten yana olan erkekler, kış aylarında da yine tişörtten vazgeçmezler. Her mevsim tişörtten vazgeçemeyen ve tişört tutkunu olan erkekler için yeni sezonda harika tasarımlar ile kışlık tişört modelleri dikkatleri üzerine topluyor.

Pek tabii ki mevsimlerin değişmesi demek kıyafetlerde kullanılan materyallerinde değişmesi demektir. Yazın daha ince kumaşlar kullanılarak üretilen tişörtler soğuk kış günlerinde vücudu korumak için daha kalın kumaşlardan üretilir.

Kışlık Tişört Modelleri

Kış aylarında tişört kombini yapmak isteyen erkekler genellikle tercih ettikleri kışlık tişörtün altına uygun bir renkte kadife pantolon ile uyumu yakalamaya çalışırlar. Yaz aylarında her ne kadar canlı ve açık renkler tercih edilse de kış aylarında bu durum tam tersi yönde olur ve daha koyu renkli ürünler tercih edilir.

Yazın giyilen tişört renkleri mavi, sarı, kırmızı, açık yeşil ve beyaz olurken, kış aylarında giyilen tişörtlerin de siyah, kahverengi, koyu hardal sarısı, zümrüt yeşili, koyu gri gibi renkler olmalıdır.

 Kışın Tişört Kombinine Dikkat!

2015 yılının yeni sezon erkek giyim kategorisinde dikkat çeken ürünler arasında kışlık tişörtler bir hayli dikkat çekmeyi başarıyor. Erkeklerin tişört kombini konusunda yaptıkları en büyük hata üzerine giydikleri palto veya ceketler yüzünden bu parçanın görünmediğini düşünerek uyumsuz renk ve tasarımları seçmeleridir.

Kıyafet kombini yaparken her bir parçanın uyumuna ve şıklığına dikkat edilmelidir. Kışlık bir tişört üzerine giyilen

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.