İhraç Fazlası Büyük Beden Bayan Giyim

Biliyorsunuz ki globalleşme artık dünyamızda hızlıca yayılan bir akım haline geldi. Bu yüzden dünya üzerinde yaşamımızı devam ettirebilmek için sürekli yetkili kişiler bir şeyler üretmek zorunda. Yeni ve sürekli bir üretim söz konusu çünkü hayatımızda, günlük rutinlerimizde bir aksama olmaması, her şeyin yolunda olması gerekiyor. Hepimizin bildiği üzere hayatımıza devam etmek için gerekli olan sektörlerin başında giyim sektörü de yer alıyor. Fakat bazı durumlarda üreticiler neyi ne kadar üreteceğini tam kestiremiyor ve ya ürettikleri ürünün satımı bekledikleri gibi olmuyor ve ürün ellerinde kalıyor. İşte böyle durumlarda “ihracat (dışsatım) fazlası” dediğimiz olay ile karşılaşıyoruz. Şimdi sizlere bu ürünlerden bahsedeceğiz.

Genelde tekstil ürünlerinde sık sık karşılaşılan bir durum olan ihracat fazlasını açıklayacak olursak örnek rakamlarla, 20.000 tane gömlek ihraç edilecek. Üreticiler gömleğin ihraca uygun olmama, defolu olma durumunu göz önüne alarak 20.500 tane gömlek üretiyorlar. Üretim yapıldıktan sonra 20.000 gömlek ihraç edilince üreticinin elinde 500 gömlek kalıyor yani bu 500 gömlek ihracat fazlası olmuş oluyor. Bu ihracat fazlası elde kalan ürünler diğer 20.000 ürün ile tamamen aynı kalitede aynı özellikte oluyor belki birkaç küçük defo olabilir ancak bu defolar aşırı derecede dikkat çekecek şekilde olmuyor. Yani kalite, kumaş vs. Tamamen diğer ürünler ile aynı oluyor. Üretici zaten en başında 20.000 gömleği satıp elinde kalan 500 gömleğin de kârını yapmış oluyor fakat o ürünleri de elden çıkarması gerektiği için o ihracat fazlası ürünleri değerinden ucuza genelde pazarcılara satıyor. En başında kendi kârını karşıladığı için bu satımı az miktarda yapsa da yine kar etmiş oluyor. Bu şekilde kaliteli malları uygun fiyata sattıklarından bizler de kaliteli iyi ürünlere uyum fiyatlara ulaşabiliyoruz. Şöyle bir durumda da ihracat fazlası ürün ile karşı karşıya kalınıyor, 20.000 gömlek üretildi fakat sadece 15.000 satılabildi. Bu durumda da yine aynı şekilde elde kalan o 5 bin gömlek yine uygun fiyatlarla satılıyor. Bizler yine aynı şekilde kaliteli uygun fiyatlı ürünlere ulaşabiliyoruz.

42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ve 60 bedenlerin büyük beden olarak üretilmesiyle birlikte yukarıda bahsettiğimiz gibi gereğinden fazla üretilmiş olan ya da üreticinin bir şekilde elinde kalmış olan giysiler de aynı şekilde normal fiyatının altında satılır.   Kalite konusunda tamamen içiniz rahat olsun. En kaliteli, en iyi kumaşlardan yapılmış ayrıca bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla birçok giysi sizi bekliyor. Tabi ki güzelliğin şıklığın ölçüsü olmaz bu yüzden önemli olan bir kıyafeti üzerinizde taşımaktır. Renginin modelinin size uygun olmasıdır. Yapmanız gereken şey sadece sitemizi ziyaret edip oradan size en uygun en iyi olacak renkleri, modelleri seçmektir. Rahat rengârenk tişörtlerden abiyeye, mayodan genç kadın abiyelerine, günlük rahat ve şık elbiselerden kapalı bayanlar için tesettürlere, bluzlardan genç kız abiyelerine varana kadar birçok ürün inanılmaz fiyatlarla sizi bekliyor. Siz de aradığınız ürünleri bulamamaktan şikâyetçiyseniz mağazalara veya internet sitelerine bakmanızda fayda var. Birbirinden güzel, şık, rahat ve kaliteli ihraç fazlası ürünlere ulaşmak için yapmanız gereken siteleri ve mağazaları gezmek olacaktır.

Büyük beden ürünleri her yerde kolay bulacağınız ürünler olmadığı için iyi bir araştırma yapmanız gerecektir. Tarzınıza uygun modelleri bulduğunuz zaman alışverişe hemen başlamalısınız. İhraç fazlası ürünler genellikle seri halinde olmaktadır. Serisi bozuk olan bayan giyim ürünleri de olabilir. Bu da tamamen ihraçtan kaynaklı olabilir. Onun için ihraç fazlası ürünler alırken tarzınıza uygun modeli ve bedeni bulmaya dikkat edin.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.