H&M Erkek Giyim Ürünleri

Modanın, hayatımızda önemli bir yeri vardır. İster kadın olsun ister erkek, herkesin kendine has bir tarzı olmalıdır. Günümüzde erkeklerde, en az kadınlar kadar modayı takip etmeye başladılar. Günlük yaşamda rahat hareket imkânı sunan spor modeller daha çok tercih edilmektedir. Kıyafet seçimlerimiz vücut şeklimize uygun olmalı. Rahatlık için yapılan, aşırı geniş kombinler bizi daha hantal gösterir. Ayrıca, renk uyumu da önemli bir ayrıntıdır. Seçilen kıyafetler, ten rengimize de uygun olmalıdır. H&M erkek giyim ürünleri arasından, kilo sorunu olan erkekler için kot seçimleri yapmak uygun olur. Pantolon paçaları normal boyutta olmalıdır. Geniş paçalar, bacakları daha kalın gösterir. Dar paçalar ise basenleri geniş gösterir. Uzun boylularda, bele oturan slim gömlek seçiminin yanında, ayağı küçük gösteren ayakkabılara yönelmelidirler.

Erkek giyimde, en çok göze çarpan parçalar arasında ayakkabılar ön plandadır. Girdiğimiz ortamda ilk olarak ayakkabılar dikkat çeker. Ayakkabı ve pantolon uyumu önemli bir detaydır. Boru paça bir pantolonun altına giyilen ayakkabı ile kısa bir pantolonun altına giyilen ayakkabı tarzı çok farklıdır. Ayrıca kemer ile uyumlu bir ayakkabı tercih ederseniz bu size daha cool bir hava katacaktır.

Sokakta H&M Erkek Giyim Ürünleri

Son dönemlerde, sokak modası oldukça revaçta oldu. Sokak modası demek, aklına geleni giyip çıkmak demek değildir. Onun da bir uyumu olmalıdır. Renk ve desen arasında tamamlayıcı unsurlar olmalıdır. Daha çok gençler tarafından tercih edilen ürünler arasında, salaş kıyafetler ve kapüşonlu sweater bulunur. Bu arada aksesuarlar da unutulmamalıdır. Her çeşit deri bileklikler, metal kemerler, şapkalar, kolyeler ve uzun zincirler küçük ama önemli ayrıntılardır.

Erkek giyim modelleri arasında tişörtler önemli yer tutarlar. Baskılı, sade ve yazılı her çeşidine rastlamak mümkündür. Bir de her erkeğin gardırobunda, kareli gömleği olmalıdır. Ama burada renk tonları önem taşır. Klasik kırmızı beyaz kareli gömleklerin modası geçti. Değişik renk tonları daha hoş bir görüntü oluşturmaktadır. H&M erkek giyim ürünleri, bu tarz kombin yapanların tercih ettiği bir mağaza olarak bilinmektedir. Her türlü kombine uygun parçalar reyonlarda müşterilerine sunulmaktadır. Erkekler genelde, blazer ceket ve kot pantolon tarzını kullanırlar. İçine giyilen beyaz bir gömlek sizi oldukça havalı gösterir. Altına giyilen sneaker ayakkabı ile şıklığın Nirvana’sına ulaşırsınız.

Bir de ofis için tercih edilen takımlar vardır. Her erkeğin olmazsa olmazı takım elbiselerden, siyah ve lacivert renkler en çok kullanılanlar arasındadır. Her gardıropta bulunması gerekir. Gerek iş hayatında gerekse akşam davetlerinde kurtarıcı bir parçadır. Üzerinize oturan bir takım tercih edilmelidir. Çok bol takım elbiseler, üzerinizde emanet gibi durur. Yerleri süpüren paça boyuna gerek yok, bu işi yapan temizlik elemanları zaten mevcut. Takımda kol boyu da ayrı bir önem taşır. Gömlek kol boyu, takım elbiseden 1 cm kadar uzun olmalı. Gömlek yakaları da yüz şekline göre seçilmeli. Uzun yüzlü beyler, geniş yakalı gömlekleri, yuvarlak yüzlü erkekler ise dar yakaları tercih etmeliler.

Giyinme Sanatı H&M Erkek Giyim Ürünlerinde

Gardırobunuzda koyu gri, lacivert ya da siyah bir kaşmir kazak mutlaka bulunmalı. Gömlek veya bisiklet yaka tişörtlerin üzerinde hoş bir görüntü oluşturur. Keten pantolonlar, her daim ütü gerektirdiği için çok kullanışlı değildir. İçi göstermesi de hoş bir görüntü olmaz. Gömlekler için de aynı durum söz konusudur. Keten kumaşlar, kalıplı erkekler için uygun bir seçimdir. Kumaşı ince olduğu için vücut şeklinizi daha dar gösterir. Koyu renk ve desensiz kumaşlar da sizi fit gösterir. H&M erkek giyim ürünleri şık bir tarz oluşturmak isteyen beyler için hazırlanmış modelleri ile hizmetinizde.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.