Genç Büyük Beden Elbise

Büyük bedenli genç hanımlar onları hem rahat hem de şık gösterecek elbiseleri severek giyer. Günümüz trendlerinde birbirinden renkli ve desenli genç büyük beden elbise modelleri mevcuttur. Sadece siyah renge bağlı kalmayıp istediğiniz renkte büyük beden bir elbise tercih edebilirsiniz. Vücut tipinize uygun olan bir elbise ile hoş bir görüntüye kavuşabilirsiniz. İlk olarak ne çok büyük ne de vücudunuzu saran parçalardan uzak durmanızı öneririz. Elbise boyunu seçerken bacağınızın uzunluğuna ve yapısına dikkat edin. Uzun boylu kadınlar bu konuda daha şanslıdır. Eğer bacaklarınız çok kalın değil ise istediğiniz boyda genç büyük beden elbise tercih edebilirsiniz.

 

Her Vücut Tipine Uygun Genç Büyük Beden Elbiseler

 

Büyük bedene sahip olan genç hanımlar genellikle diz hizası ya da altındaki elbise modellerini satın alır. Boyunuz kısa ise uzun elbiselerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Kalça ve basen bölgeniz geniş ise belden oturup aşağıya doğru bollaşan elbiseleri inceleyebilirsiniz. Göbek ve bel bölgesinde problem var ise koyu renkli ve desensiz modeller size çok yakışacaktır. İnce bir kemer ile daha hoş bir görüntüye kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Büyük göğüslü hanımlar, genç büyük beden elbise tercihlerini v yakalı ve üst kısmı koyu renge sahip olanlardan yana kullanabilir. Küçük göğüslü kişiler ise fırfırlı, drapeli ve desenli elbiseleri rahatlıkla inceleyebilir. Dar omuzlarınız varsa vatkalı ve karpuz kollu elbiseleri satın alabilirsiniz. Yarasa kollu elbise modelleri de oldukça şık ve rahattır. Güzel bir sırt yapınızın olduğunu düşünüyorsanız arkasında dekolte bulunan elbiseleri beğenebilirsiniz. Desen seçiminde ufak desenlere yönelmenizi öneririz. Küçük çiçek ya da ince dikine çizgiler içeren elbiseler sizi daha güzel gösterir. Elbisenizde yer alan askılar çok ince olmamalıdır. Hafif omuz dekoltesi ile güzel bir dokunuş yapabilirsiniz. Gizlemek istediğiniz bölgelerde koyu, öne çıkarmak istediğiniz yerlerde ise açık renk tonlarını kullanmayı unutmayın. Bu sayede daha dengeli ve hoş bir görünüşünüz olacaktır. Bilekleriniz kalın ise uzun elbise modellerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Büyük Beden Tayt Modelleri

Taytlar özellikle bayanlar için oldukça önem arz eden kıyafetler arasındadır. Zira toparlayıcı bir özelliğe sahip olup, kişiyi olduğundan daha zayıf gösterme özelliği de bulunduğundan dolayı özellikle büyük beden tayt modelleri çok fazla ilgi çekiyor. Toparlayıcı özelliği taytın imal edildiği kumaşla da alakalı olup, penye kumaştan, pamuklu veya daha parlak kumaşlardan da üretilir. Her bayan hangisinde rahat hissediyorsa ve kendi tarzına hangisini daha yakın hissediyorsa onu tercih edebilir.

Büyük Beden Tayt Renkleri

Büyük beden tayt modelleri ve renkleri her bayanın tarzına hitap edecek kadar içeriğe sahiptir. Bazıları tayt giymekten hoşlanmasa da, bazı modeller herkesin gözünü üzerinde bırakıyor. Özellikle rengârenk disko taytlar, dantelli siyah beyaz taytlar hemen hemen herkes tarafından kullanılıyor. Büyük beden tayt çeşitleri her yerde rahatlıkla bulunmasa da, yerinden her modeli ve şekli kolaylıkla temin edilebilir. Kısa diz üstü taytlar eteğin veya pantolonun altından giyildiği gibi, uzun bileğe kadar olanlarda istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.