Favori Erkek Giyim Modelleri

Erkek Giyim

Erkekler giyinmeyi pek de beceremiyor, diyorsanız siz henüz bu şıklıkla tanışmamışsınız demektir. Aslına erkekler için şık giyinmek hem daha kolay hem de daha avantajlı! Kolay olmasının nedeni giydikleri kıyafete uygun aksesuar, saç modeli ya da makyaj renkleri belirlemek zorunda olmamalarından kaynaklanıyor. Sadece iki parça kıyafeti birbirine uydurmaları kafi!

Erkekler İçin Şık Olmak Çok Kolay

Daha avantajlı olmasının nedeni ise şıklıklarının çok daha fazla ön plana çıkıyor olmasından kaynaklanıyor. Çünkü şıklığı yakaladıklarında diğer ayrıntılar ile bu şıklığın gölgelenmesi mümkün olmuyor. Dolayısıyla bir şıklık abidesi olarak sokaklarda boy gösterebliyorlar. Gelelim favori modeller hususuna! Siyah tişört olmazsa olmaz. Her erkeğin dolabında mutlaka olmalı…

Son dönemde skinny formunda kot pantolonlar da revaçta. Bu kot pantolonu siyah bir tişört ile kombinlemek, şık görünmek için yeterli. Tişört üzerine gömlek giyme modası da tarihe karıştı. Gömleği tek başına giymeniz lazım. Kalın tabanlı ayakkabılar mutlaka her erkek tarafından denenmeli. Bir de pantolon paçalarının hafif kısaldığını da göz ardı etmeyin ve bu yönde seçim yapın.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.