Erkeklerin Aksesuar Kullanımındaki Yanlışlar

Giyim konusunda harikalar yaratıyor olsalar da erkeklerin aksesuar kullanımında bazı küçük hataların olmadığını söyleyemeyiz. Belki, sevdikleri aksesuarları sıklıkla kullanmak istemelerinden, belki de modayı kadınlar kadar yoğun bir şekilde takip etmediklerinden kaynaklanıyor olabilir. Ancak erkeklerin aksesuar hataları sebebi ne olursa olsun, acilen düzeltilmesi gereken hatalardır. Sizler için en sık yapılan aksesuar kullanımı hatalarını derledik!

Kravat İğnesi Çoktan Tarihe Karıştı!

Halen düğünlerde, kokteyllerde, iş yaşamında erkeklerin kravat iğnesi kullandığına tanık olmayan var mı? Kravat iğneleri bir dönem o kadar popülerdi ki, bu aksesuarı kullanmayan erkekler dikkat çekerdi. Kadınlar sevdikleri erkeklere çeşit çeşit kravat iğnesi hediye ederdi. Ancak maalesef bu aksesuar çoktan tarihe karıştı. Erkekler artık bu şık aksesuardan vazgeçmeli!

erkek aksesuar

Yapılan bir diğer hata da yaka mendili ile kravatın uyumsuzluğu oluyor. Eğer kravatınızla takım olan bir yaka mendiliniz yoksa hiç yaka mendili kullanmayın. Çünkü takım olmayanlar arada çok küçük bir renk tonu farkı olsa dahi göze batıyor. Şıklığınızı bu küçük aksesuarın gölgelemesine izin vermek istemezsiniz, öyle değil mi?

Kumaş pantolonu kemersiz giymek de yapılan hatalar arasında en yaygın olanlardan biri! Kot pantolon için mutlaka kemer kullanmanız gerekmiyor. Fakat kumaş pantolonlarınızı lütfen kemersiz kullanmayın. Hem kemer hem de gömlek askısı kullanmak da büyük bir hata! Evde ne bulduysanız üzerinize takmışsınız gibi bir izlenim yaratmak istemiyorsanız ya askı kullanın ya da kemer!

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.