Erkek Keten Gömlek

Erkek Keten Gömlek

Erkek keten gömlek modelleri ve çeşitleri son derece şık ve stil sahibi erkeklerin sıklıkla tercih ettiği erkek giyim modellerinden birdir. Tabi ki her erkek tarafından kullanılmıyor olsa da genellikle aksiyon filmlerinin tanınmış simaları olan birçok aktristin daha çok tercih ettiğini görmekteyiz. Öyleki ödül törenlerinin en şık erkeklerinin de genellikle keten gömlek modellerinden biri olduğunu görürüz. Sizce bu tesadüf mü?

Erkek keten gömlek modelleri birçok mağazada model veya çeşitlerini bulabilirsiniz. Ancak erkek keten gömlek daha çok belli başlı markalar ön plana çıkmaktadır. Bu markalar arasında mavi, H&M, Mango, Mudo gibi markalar ön plandadır.

Beyaz Keten Gömlek Erkek Kombinleri

Beyaz keten gömlek kombinleri en çok merak edilen kombinler arasındadır. Çünkü erkek keten gömlek modelleri keten gömlek kadın modellerine oranla daha şık ve asil bir duruş sergilemektedir. Birçok erkeğinde bildiği üzere beyaz keten gömlek erkek kombinleri arasında en iyisi mavi bir kot üstüne beyaz keten gömlek giymektir. Ancak beyaz keten gömleği pantolon içine koymadan dışarı salarak kullanım kombinleri yaygındır. Daha çok şık erkekler tarafından tercih edilen bir diğer kombin ise siyah klasik giyim pantolon üzerine beyaz keten gömlek modellerinden birini giymek.

Yazların vazgeçilmezi olan yazlık keten gömlek erkek modelleri de sık sık kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Kısa kot bir pantolon ve üzerine beyaz keten gömlek harika bir duruş sergilemektedir.

Mudo Keten Gömlek Erkek

Beyaz keten modelleri diğer markalara kıyasla daha az olsada gerek stili gerekse kesimi açısından ön plana çıkan markalardan biri de mudo marka keten gömleklerdir. Mudo tarafından oluşturulan kombinler de daha çok yazlık keten gömlek erkek modellerini görürüz. Burada siyah bir şort üzerine beyaz keten gömlek şıklığı ile askeri model bir keten pantolon üzerine beyaz keten gömlek modelleri ön plandadır.

Keten gömlek modelleri erkek giyim tarzları arasında her erkeğin dolabında mutlaka bulunması gereken ender kıyafetlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü hem klasik giyimde yanınızda olabilirken aynı zamanda spor giyim için de uyum sağlayabilmektedir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.