Erkek Giyiminde Sonbahar Kış Trendleri

Erkekler de artık kadınlar kadar kıyafetlerine dikkat ediyor. Kış mevsiminde erkekler bu sene neler giymeli, neleri tercih etmeli? Erkek giyimi trendlerinde bu sene askeri, spor, şık, rock ve gangster temaları ön planda.

Bu sene erkek giyimi 60’lar ve 80’lerden ilham alıyor. Rock şıklığı, askeri hava ve vazgeçilmeyen spor tarz havası esecek. Kadife kumaş bu sene erkekleri hem şık gösterecek hem de sıcacık tutacak. Kadife ceketlerde kendine yer bulacak.

Gangster stilinin olmazsa olmazı çizgili takım elbiseler sıkça kullanılacak. Bu temaya uymak isteyenler jilet gibi takım elbiselerini hazırlasın ayrıca uzun paltonuzu da hazırlayın.

Erkek Giyiminde Moda Renkler Neler?

Moda renk yağ yeşili, haki tonları ve kamuflaj desenli parçalar bu kışın vazgeçilmezleri arasında. Bir an evvel koleksiyonunuza bu renkte parçalar eklemelisiniz. Siyah her zaman vazgeçilmez olsa da camel, kahve yeşil ve mavi tonlarını denemelisiniz çünkü sık sık göreceğiz.

kışlık

Peki kabanlarda neleri tercih etmek gerekiyor? Bir adet motosiklet ceketi edinerek rock bir hava elde edebilirsiniz. Ayrıca kapitone desenli mont ve ceketler hem rahat etmenizi sağlayacak hem de kolay kombinasyonlar yapmanıza yardımcı olacak.

Balıkçı yaka kazaklar geçen kış mevsiminde olduğu gibi popüler. Erkek giyimi modasını etkisi altına alan oversized moda kazakları etkisi altına almış durumda. Bu sene ceket, yelek ve pantolonu takım yapabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.