Erkek Giyimde Gömlek Hakimiyeti

Bay giyim modası son yıllarda zengin model çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. Son yıllarda bayların yaşamlarının her alanında daha şık, daha özgün ve daha etkileyici bir görünüme sahip olma arzusunda her geçen gün daha ilgili olmaya başlaması moda dünyasında da etkilerini en net şekilde gösteriyor ki bu durum erkeklere özel giyim parçalarında özel seçeneklerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

gömlek modeli

2016 kış sezonu erkek giyim modasında da birbirinden özel parçalar bayların hem iş yaşamlarında hem spor yaparken hem de günlük yaşamlarında son derece zarif ve şık bir görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor. Baylar yaşamlarının önemli bölümünde genel olarak gömlek giymeyi tercih ediyor. Tercih ettikleri giyim tarzı, bulundukları yerler ve daha pek çok etken erkek giyiminde gömlek modellerinin her zaman çok daha fazla ön planda olmasına yol açıyor.

Gömlek ve Pantolon Kombinleri

Gömlek modelleri farklı kesim ve renklerine göre zengin kombin alternatifleri sunuyor. Özellikle kumaş pantolondan kadife pantolonlara ve hatta kot pantolonlara kadar pek çok farklı pantolon modeli ile erkek gömlek modellerini kombin edebilmek oldukça kolay olduğundan bayların tercihi olmasında önemli bir rol üstleniyor.

gömlek kombinleri

Son yıllarda dar ve kısa paça pantolon modelleri ön plana çıkıyor olsa da bu pantolon modellerinin tercih edilen gömlek modelleri ile kombin edilebilmesi için vücudun fit bir görünüme sahip olması gereklilik arz ediyor. Bu yüzden bayların seçimlerinde vücut yapılarını ve özelliklerini de göz önünde bulundurmaları çok daha ideal seçimler yapabilmesini sağlar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.