Erkek Giyim Kombinleri

Kendi tarzını yansıtan, şık kıyafetler ile ortamların gözdesi olmak mümkün. Erkek giyim kombinleri ile sadece kendi zevkinize göre modanızı yaratabilirsiniz. Kombin yaparken en önemli noktalardan bir tanesi kendi tarzınızı yaratmaktır. Fakat modayı takip edip kendi tarzınızı yaratmadığınızda ortaya çıkacak olan kombin sizi yaratmayabilir. Bu yüzden modayı takip ederek kendi zevkinize göre kombin yapmanız daha doğru olur. Bununla birlikte kendi sitilinizi oluşturmak çok önemlidir. Yani sürekli ciddi iş görüşmelerine, toplantılar gidiyorsanız klasik tarz, rahat bir çalışma ortamınız varsa spor kıyafetleri tarzınıza daha uygun olacaktır. İşte bu yüzden tarzınızı belirlemek kişiliğinizin tanınmasına ve kıyafet alışveriş yaparken zorlanmadan alışveriş yapmanıza yardımcı olmakta ve daha rahat kombin edebilmektesiniz.

Giyim kombinlerinde vücut tipide çok önemlidir. Vücut tipine göre seçilen kombinler ile kiloları gizlemek mümkün. Kilolarından şikâyet edenler dar pantolon, dar kesim gömlek, dar kesim tişörtlerden uzak durmalı daha salaş kıyafetler seçilmelidir. Bununla birlikte boyuna çizgili kıyafetler zayıf gösterecek kilolarınızı gizleyecektir. Doğru kombin yapmak istiyorsanız pantolon seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Bel bölgenizde yağlanma var ise düşük belli pantolonlar bel yağlarınızı ortaya çıkarabilir. Bu yüzden yüksek belli bir pantolon giymek daha doğru bir tercih olabilir.

Erkek Giyim Kombinlerin de Doğru Renk Ve Ayakkabı Kullanımı

İyi bir kombin yapmak istiyorsanız renkleri doğru seçmeniz ve kombinlemeniz çok önemlidir. Renk kombininden bahsederken sadece aynı rengi tüm kombinde kullanmak doğru bir seçim olmayabilir. Sevdiğiniz bir rengi sürekli kombinleriniz de kullanmak zorunda değilsiniz. Örneğin sevdiğiniz renk mavi ise sadece mavi ile değil mavi renge yakışabilecek olan siyah, beyaz renkler ile harmanlamak yaptığınız kombini ön plana çıkaracaktır. Veya sevdiğiniz rengin tonlarını kombininiz de kullanmak mükemmel uyum sağlayacaktır. Ayakkabılar ise seçtiğinizin kombininizin şıklığınızı ortaya çıkarmaktadır.

Seçilen ayakkabının şık olması kadar rahat olması da önemlidir. Modası geçmeyen ayakkabılarınızın dolabınız da olması çok önemli. Her erkeğin dolabın da siyah ve kahverengi ayakkabı bulunmalıdır. Bu renk ayakkabılar kıyafetlerinizin her rengine uymaktadır. Erkek Giyim Kombinleri ile her modayı uygun kıyafetleri seçerken aksesuarları seçmeyi unutmayın. Kıyafetleri tamamlayan aksesuarlarla giyilen her kombinler ile şıklığınızı vurgulayabilirsiniz. Giyim tarzınıza uygun saatler seçmek kombininizi tamamlamakta yardımcı olacaktır. Aksesuarlardan ikincisi ise kemerdir. Kemerin ayakkabılar ile aynı renkte olması kombinin önemli detaylarındandır. Eğer takım elbise kombinlemek istiyorsanız kravatın kıyafetinizle uyumlu bir renkte olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kış Mevsimlerinde Tercih Edilecek Erkek Giyim Kombinleri

Kış mevsiminde erkeklerin tercih edilecek en çok kombinlerden bir tanesi ceket, mont kombinleridir. Vücut tipine göre ceket veya mont seçimi çok önemlidir. Eğer uzun bacak yapılarına sahip iseniz trençkot ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Omuzlarınız dar ise vatkalı çeket ve kabanları tercih etmeniz omuzlarınızı geniş gösterecektir. Kombin oluştururken sonbahar-kış mevsimi renklerini seçmek şık olmanızı sağlayacaktır. Kış mevsimlerinde seçmeniz gereken renkler kahverengi, siyah, bordo, yeşil, lacivert gibi sıcak ve koyu renkler seçilmelidir.

Siyah ve gri renklerin kasvetinden kurtulup kendinizi sıcak ve renkli erkek giyim kombinleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kış mevsimine özel birçok kıyafetleriniz ile kombinleyeceğiniz atkı, bere, şapka, eldiven, gibi aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi olan ve sıcak tutan kadife pantolonlar, yün karışımlı pantolonlar ile hem sıcak hem de farklı bir tarz ile göz önünde olabileceksiniz. Kış mevsiminde kişisel seçiminiz yaparken mevsimine uygun kıyafetleri ve dış giyimlerin renklerine, modellerine dikkat etmeli ve kendi tarzınıza uygun renkleri kombinlemelisiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.