Erkek Giyim Kombinleri İle Şıklığınıza Anlam Katın

Kadınlar gibi erkeklerin de kendilerine has giyim tarzları vardır. Özellikle zaman içerisinde bu tarz yaşa göre farklılık gösterir. Günümüzde pek çok erkek giyim kombini ile tarzı yakalamak mümkündür. Önemli olan doğru parçaları doğru bir şekilde kombin edebilmektir. Şık ve yerinde bir kombin yapmak adına büyük paralar harcamaya da gerek yoktur. Hem bedene oturan hem tarzı yansıtan hem de oldukça ekonomik erkek giyim kombinleri yapılabilir. Bunun için zevkinize hitap eden ve modaya uygun parçaları birleştirmek yeterli olacaktır.

Öncelikle kombin yapmak için her önüne gelen birbirinden tamamen farklı tarzları kullanmamak gerekir. Yani vücut yapısına uygun desenleri de kişinin karakterini yansıtan parçalardan oluşmalıdır. Olgun bir yaşta gayet o olgun yaşın taşıyabileceği renk ve desenlerde pantolon, şort ve gömleklerle kombin yapılabilir. Zayıf, göbekli, atletik hiç fark etmez. Doğru kombini yaparak şıklığınıza anlam katmak mümkündür.

Senenin trendine uygun erkek giyim kombinleri

Kilolu erkekler için askılı kombinler oldukça popülerdir. Sezona göre sade ya da renkli kombinler yapılabilir. Örneğin nispeten soğuk aylarda daha sade ve zarif kombinler tercih edilirken bahar ve yaz aylarında daha renkli ve canlı kombinlere yönelebilir. Erkek giyim kombinleri dediğimizde amaç doğru zamanda doğru tercihlerin bir araya getirilmesi olacaktır.

Kot pantolon ile çok yerinde kombinler yapılabilir. Kot üzerine sadece tişört giymeye gerek yoktur. Örneğin giyilecek kotun üzerine açık mavi, beyaz, pembe, lila tonlarında gömlekler tercih edilebilir. Dünya genelinde bu kombinler oldukça trend durumdadır. Deri yelekler erkekler için günümüzde oldukça popülerdir. Gömlek üzerine giyilecek deri yelek gayet şık bir kombin oluşturabilir.

Erkeklerde deri ceket kolay kolay modası geçecek bir şey değildir. Bu sebeple deri ceket özellikle ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilir. Deri cekete uygun olarak zevke göre farklı renklerde kot pantolon ve üzerine gömlek tercih edilebilir. Deri montlar kesinlikle kumaş pantolon üzerine giyilmemelidir.

Erkek giyim kombinleri ile tarzınızı açığa çıkarın

Sade giyinmeyi seven erkekler için saat, kemer ve fular gibi aksesuarlar son derece kombin tamamlayıcı niteliktedir. Bu aşamada saat seçimi de son derece önemlidir. Kişinin giyimine uygun spor ya da klasik bir saat tercih edilmeli. Ancak aksesuar kullanırken de abartmamak gerekiyor. Küpe, bileklik, kolye gibi takıların bir arada kullanılması hoş gözükmeyebilir. Bu sebeple aksesuarda da sade ama tarzı yansıtan kombinler tercih edilmelidir.

Klasik tarzda giyinen beyler için keten kumaş, pamuk üretimi gömlek ve kundura tarzı kombinler oldukça yerinde olmaktadır. Kumaş giymeyi sevmeyen ancak takım elbise tutkunları için de değişik kombin alternatifleri bulunuyor. Kot-keten karışımı ceket ile kot pantolon, corcik ayakkabı ve kravat ile gayet uyumlu bir kombin yakalamak mümkündür. Konu erkek giyim kombinleri olunca herkesin kendi zevkine göre uygun kombin yapması mümkündür. Önemli olan doğru ve uyumlu tercihlerde bulunmaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.