Erkek Giyim Aksesuarları

Kadın giyiminde yelpaze ne kadar geniş ise erkek giyiminde de ters orantılı olarak o kadar azdır. Erkek giyimi pantolon, gömlek, ceket gibi alt ve üst giyim de temel parçalardan oluşur ama bu giysileri de sıradanlıktan uzaklaştırmak için yapılabilecek şeyler yok değildir.

Erkeklerin kullanabildiği temel aksesuarlar arasında hiç kuşku yok ki en başta kol değmeleri gelir, dededen toruna geçer. Onu hemen akabinde köstekli bir saat tamamlayabilir.  Daha modern bir hava yaratmak isteyenler için ise fular idealdir.

aksesuar

Yüzük, kol saati, belki ufak bir küpe de düşünülebilecek diğer aksesuarlar arasındadır. Gelin bu aksesuarların nasıl kullanılabileceğine bir bakalım:

Kol Düğmesi Kullanmanın Püf Noktaları

Kol düğmesi çok özel bir aksesuardır ve erkekleri son derece klâs gösterir. Beyaz saf ipek bir gömlek üzerinde altın kol saati olağanüstü bir görünüm verir.

Köstekli Saat Kullanmanın Farkı

Köstekli bir saat ise hemen dünün değerlerini temsil ederken, hem de giyilecek takım elbise ile sıra dışı bir görünüm oluşturabilir. Örnek vermek gerekirse, mavi bir gömlek üzerine giyilen yelekli lacivert bir takım elbise gümüş bir köstekli saat ile tamamlandığında ortaya çıkan görüntü bambaşkadır.

Fular Kullanarak Daha Bohem Bir Hava Yaratmak

Ama siz bu kadar klasik değil daha modern, daha spor, daha kent soylu bir görünüm vermek isterseniz spor bir ceket, jean pantolon ile fularınızı tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.