Dr Browns Biberon

Kuşkusuz her anne bebeğinin beslenmesi ve gelişimine büyük ölçüde dikkat eder. Anne memesine en yakın olma özelliği ile anneler arasında beğenileri kazanan Dr Browns biberon modelleri, bebeklerin tüm beklentilerini karşılıyor. Bebeğin anne memesinden süt içiyormuşçasına kendini güvende hissetmesini sağlayan biberon, rahat bir şekilde mamayı veya sütü emmesine yardımcı olur.  Biberon emziklerinin silikondan üretilerek sağlığa hiçbir zararının olmaması da annelerin gönül rahatlığı ile kullanımını sağlamaktadır.

 

Biberonun içinde bulunan hava dolaşım sistemi, hava kabarcıklarının oluşumu önleyerek bebekte kolik sancı, hıçkırık ve gaz oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Anne memesinden süt içiyormuş gibi doğal bir akış sağlayıp, bebeğin aşırı bir çaba ve güç sarf etmeden mamayı emmesine fayda sağlar. Böylece orta kulakta sıvı birikmesi gibi sorunların oluşmasını ortadan kaldırır. Ayrıca bebeğin mama ve sütü yedikten sonra meydana gelen kusmayı da en aza indirmeye yardımcı olur. Biberona koyulan gıdaların hava ile temasını engellemesiyle gıdadaki vitaminlerin azalmasını da engeller.

 

Kaliteli ve kullanışlı ürünler üreten marka, anneler tarafından beğenileri kazanmayı başarıyor. Dr Browns biberon modellerinin ve emziklerinin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kaynatılabilir ve sterilize edilebilir veya paketin içinde bulunan temizleme fırçası ile de kolay bir şekilde temizliği sağlanır. Emziklerde oluşabilecek aşınma durumlarında biberona uygun emzik seçeneklerine bakarak kolay bir şekilde yenisini elde edebilirsiniz. Siz de alışveriş siteleri lideri Trendyol üzerinden Dr Browns biberonlarına göz gezdirebilir ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.