Dar Paça Pantolon

Dar Paça Pantolon

Dar paça pantolonları uzun zamandır var olan ve her dönem etkisini hissettirmiş pantolon modellerinden biridir. Dönem dönem diğer rakiplerinden ön plana çıktığı da olmaktadır. Dar paça pantolon erkek modelleri de bulunan bir pantolon türüdür. Öyle ki doğru kombinle harika bir görsel şov oluşturmaktadır. Ancak asıl dar paça pantolon kadın modelleri şıklığın ötesine geçmektedir.

Kadın hatlarını en iyi yansıtan model pantolonlardan biridir. Öyle ki zaten ortaya çıkış hikayesine bakıldığında ilk olarak kadınlar tarafından tercih edilip kullanılmıştır. Daha sonra tasarımların bu modelli erkek kıyafetlerinin üzerine uyarlaması ile birlikte erkek dar pantolon devri başlamış oldu.

Dar Paça Pantolon Kadın

Dar paça pantolon kadın modellerinde dikkat edilecek en temel nokta kadının bacak boyu ve aynı zamanda kalçanın yapısı. Çünkü dar paça pantolonlar günümüzde genel olarak bacak ve kalça hatlarına tam oturan modellerdir. Ayrıca kadının bilek kısmının kalınlık ve inceliğini de göstermektedir. Bu yüzdendir bacaklarınız çok kısa ise bu pantolon tipinden uzak durun. Ayrıca kalçalarınız geniş veya sarkık gibi duruyorsa bu pantolon modeli yine size uygun değildir.

Dar Paça Pantolon erkek

Dar paça pantolon erkek modelleri kadın modellerine göre çok daha dikkatli kullanılması gereken bir modeldir. Çünkü erkekler bu konuda kadınlara oranla daha dezavantajlıdırlar. Erkek dar pantolon konusunda giymeye kararlı ise, ilk olarak kot tarzı dar paça pantolonların tercihi daha iyi olacaktır. Buradaki asıl amaç dar paça pantolon erkek kombinleri ile erkeklerin görsel kalitesini artırmaktır.

Erkeklerin bacak boyu uzun ise bu dar paça pantolonları yakışabilir. Ancak bilek kısmın görünmemesi şartı ile uygun spor ayakkabı ile kombinlendiğinde şık bir duruş sergilemektedir. Bu model zayıf erkekler için kesinlikle önerilmemektedir. Dar pantolon erkek modelleri güçlü yanlarınızı ortaya çıkaracak ve zayıf yanlarınızı gizleyecek şekilde olmalıdır.

Dar Paça Pantolon Kombinleri Bayan

Dar paça Pantolon Kombinleri seçenek sayısı çok fazladır. Ancak aynı şeyi dar paça pantolon kombinleri erkek modelleri için söyleyemeyeceğiz. Bu yüzden dar paça pantolon kombinleri bayan modellerinin kombinleri yapılırken üzerine bol bir kazak, dar bir tişört veya uzun kollu swit tişörtler ile kombini çok şık durmaktadır.

 

Önceki İçerikBeyaz Keten Gömlek
Sonraki İçerikErkek Keten Gömlek
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.