Beyaz Keten Gömlek

Beyaz Keten Gömlek

Keten gömlekler şıklığı ve rahatlığı ile ön plana çıkan bir giyim tarzıdır. Genellikle klasik giyinmeyi seven ancak spor giyimin rahatlığını da yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir kıyafettir. Beyaz keten gömlek kadın giyimi olarak kullanılabiliyor. Kadın giyim olarak kullanılmasının yanında beyaz keten gömlek erkek giyim tarzında daha çok klasik – spor giyim tercih eden erkekler arasında da son derece yaygındır.

Keten kıyafetlerin en büyük özelliği ütülenmesinin diğer gömlek türlerine oranla daha zor ve zahmetli olmasıdır. Ancak bu zor tarafını bertaraf edecek bir özelliği ise kullanım çeşidinin çok fazla olması onu tercih edilmesinde asıl rolü oynamıştır.

Kısa Kollu Beyaz Keten Gömlek

Keten giyim de özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen kısa kollu beyaz keten gömlek modelleri hem kadın hemde erkekler tarafından kullanılan bir modeldir. Bu yüzdendir ki kısa kollu beyaz keten gömlek modellerini sık sık televizyonlarda, filmlerde veya sinemalarda görmekteyiz.

Erkek giyimi olarak sizler için en iyi keten gömlekleri araştırdık. Böylece en iyi keten gömlek modelleriniz bulacağınız yeri bilerek en doğru adresten en iyi keten gömleklerinizi alabileceksiniz.

Beyaz Keten Gömlek- Mavi

Hiç şüphesiz ki beyaz keten gömlek modelleri en çok kot pantolon modellerine yakışmaktadır. Bu yüzdendir ki bir kullanıcı mavi kotları üzerine beyaz keten gömlek modellerini tercih etmektedir. Keten gömlek seçeneği çok olan Mavi bu alanda en iyi markalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yüzden beyaz keten gömlek mavi markası mağazalarına giderek modellerine ve çeşitlerine bakabilirsiniz.

Mango Keten Gömlek

Mango keten gömlek modelleri tasarım harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz keten gömlek mango modelleri arasında olduğu gibi yeşil keten gömlek, sarı keten gömlek, kahverengi keten gömlek ve siyah keten gömlek gibi geniş seçenek olanağı bulunmaktadır.

Beyaz keten gömlek H&M

Beyaz keten gömlek modelli arıyorsanız ve fiyatının da uygun olmasını istiyorsanız o halde beyaz keten gömlek H&M marka modeller ilginizi çekecektir. Diğer rakiplerine kıyasla fiyat konusunda daha çok avantaj sunan H&M aynı zamanda beyaz keten gömlek kombinleri yapabileceğiniz geniş bir olanakta sunmaktadır.

Önceki İçerikGuess Saat
Sonraki İçerikDar Paça Pantolon
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.