2020 Erkek Tişört Modası

Geçtiğimiz yıllara oranla alışılmışın dışında tasarımlara sahip 2020 Erkek Tişört Modası parçaları sıcak mevsimlerde kullanılmak üzere vitrinlerde yerini aldı.

Yeni tasarımlar, yeni çizgiler, yeni desenler ve yeni tarzlardan oluşan 2020 tişört koleksiyonu her erkeğe uygun bir parça barındırıyor. Gotik, vintage, modern, spor, klasik ve benzeri ne tarzda giyiniyorsanız giyinin size uygun tarzda bir tişört tasarlanmıştır.

1 – Basic Tişörtler

Her yılın olmazsa olmazı olan basic tişörtler kombinleri tamamlamak için de birebir. Artık nerde olursa olsun doğru parçalar ve aksesuarlar ile tamamlandığında her havaya bürünebilmektedir. Bir takım ile bile kombinlenebilen basic tişörtler günlük hayatın da vazgeçilmezleri arasındadır. Rengârenk Basic tişörtleri her parça uydurabilmek mümkündür. Özellikle aksesuarlar ile şık bir şekil katabileceğini bu tişörtlerden her erkeğin gardırobunda bulunmalıdır.

2 – Polo Yaka Tişörtler

Yine her yılın vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan özellikle orta yaş erkekler tarafından kullanılmakla birlikte gençlerin de severek kullandığı polo tişörtler bu yıl çeşitli desenler ile birlikte tasarlanmıştır. Kombinlere şık bir klasiklik katmakla birlikte oldukça rahat bir parçadır. Kahverenginin tonları ile tasarlanan ve yatay çizgilere sahip olan bu tarz tişörtler oldukça beğenilmektedir.

3 – Neon Renkli Tişörtler

Bu yılın akımı şüphesiz neon renk giyinmek olacağa benziyor. Yaz aylarında kombinlerinize renk katmak ve şıklığı yakalamak istiyorsanız her çeşit neon tişörtü tercih edebilirsiniz. Bisiklet yaka, V yaka, Polo yaka gibi pek çok tişört modelinin neon parlak renkte olması modern bir görüntü sağlayacaktır. Özellikle gençlerin daha sık tercih ettiği bu parlak renkleri siyah ya da kot pantolon ve kaprileriniz ile kolayca kombinleyebilirsiniz.

4 – Yazılı Tişörtler

Uzun yıllardır her sezon karşılaştığımız yazılı tişörtler bu yıl da karşımıza çıkıyor. Bu tişörtlerde markanın ismi, sloganı ya da herhangi bir kelime ve cümle kullanılabiliyor. Özellikle modanın önde gelen markaları kendi marka isimlerini ve sloganlarını genellikle ürünün üzerine basmaktadır. Kısacası yazılı tişörtler uzun bir süre daha trend olacağa benziyor. Özellikle basic tişörtlerin üzerine canlı renklerde yazılan yazılı tişörtler yaz aylarında kolayca kombinlenebilir. Hem ağır bir havası olan hem de salaş bir tişört tarzıdır. Bu tişörtler doğru aksesuar seçimi ile bambaşka mekânlara göre bambaşka şekillerde kombinlenebilir.

5 – Siyah Tişörtler

Siyah tişörtler de moda sektörünün bir klasiği haline gelmiş bulunmakla birlikte 2020 erkek tişört modası modelleri arasında da yer almaktadır. Bu siyah tişörtlerin modelleri ve kesimleri değişebilmekle beraber bu yıl neon sarı ile birlikte kullanılan siyah renk, tişörtlere de yansımaktadır. Özellikle belli markalar neon renkler ile düz siyah tişörtleri birleştirmişler ve müşteriler tarafından oldukça beğenilmiştir.

6 – Beyaz Tişört Üstüne Renkli Desenler

Beyaz renk tişörtler her yıl kullanılmakla birlikte bu yıl üzerinde pastel renk desenler ile birlikte kullanılmaktadır. Sadece pastel renkler değil siyah renk büyük veya küçük desenler, neon renk desenler de beyaz tişörtlerin üzerine basılmaktadır. Bu beyaz tişörtlerin sağladığı en önemli kolaylık da kolay kombinlenebilmesidir. Kolayca pantolon, kapri ya da şort ile kombinlenebilmektedir. Her ortamda kullanılan beyaz tişörtler aksesuarlar ile farklı kalıplara sokulabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.