2020 Erkek Tişört Modası

Erkek modasında özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte tişört modelleri öne çıkar. Neredeyse her erkeğin dolabında farklı model ve renklerdeki tişörtlere rastlamak mümkündür. Ancak doğru renk ve model seçimi yapılamazsa eğer, tişört asla beklediğiniz gibi durmayacaktır.

Tişört modellerine baktığımızda seneler içinde aslında pek fazla bir değişime uğramadığını görürüz. Yuvarlak, v yaka ya da polo yaka tişörtler her zaman için erkek modasındaki yerini korumuştur. Ancak tişört kesimleri yıllar içinde önemli bir değişim geçirmiştir. Bol kesimlerin yerini, zamanla slim fit kesim almıştır.

2020 Yılında Göreceğimiz Erkek Tişörtleri

Bu yaz sezonunda erkek tişörtlerinde dar kesimleri sıkça göreceğiz. Vücudu saran tişörtler özellikle fit erkeklerin tercihi olacaktır. Ancak eğer göbek bölgenizde yağlanma varsa, dar kesim tişörtlerden uzak durmanız daha iyi olacaktır.

2020 tişört modasında beyaz ve gri renginin öne çıktığını görüyoruz. Yazın sıcak günlerinde sıcaktan daha fazla bunalmamak için siz de bu gibi açık renklere yönelebilirsiniz. Beyaz tişört giydiğinizde içine atlet giymeyebilir ya da aynı renk bir atletle birlikte kullanabilirsiniz.

Erkek Tişörtü Nasıl Seçilir?

Erkek tişörtü seçimi yaparken yaka şekli, kesimi, rengi gibi özelliklerine bakmalısınız. Eğer slim fit değilse tam bedeninize göre alabilirsiniz. Kilonuz fark etmeyecektir. Ancak slim fit tişört aldığınızda vücudunuzun tüm hatlarını göstereceğini, dolayısıyla fazlalıklarınıza dikkat çekeceğini unutmamalısınız.

Bazı tişörtler daha klasik durur. Dolayısıyla ciddi ortamlarda daha rahat kullanırsınız. Polo yaka tişörtlerin bu özelliğinden faydalanabilirsiniz. Yuvarlak yaka tişörtler ise daha spor duran modellerdir. V yaka tişörtleri ise, içinden yuvarlak yaka bir atlet giyerek kullanabilirsiniz. Böylece şık ve spor görünecektir.

Erkek Tişörtleri Nasıl Kombinlenir?

Erkek modasında kombin yapmanın en kolay olduğu parçanın tişörtler olduğunu söyleyebiliriz. Keten ve kot pantolonların üzerine giyip tüm gününüzü bu şekilde geçirebilirsiniz. Altına ise spor ayakkabı tercih etmeniz daha güzel durur.

Erkek tişörtleri yalnızca sıcak yaz günlerine özgü değildir. Bahar ve kış aylarında da tişörtleri kullanarak kombinler yapabilirsiniz. Bir ceketin içine baskılı tişörtler giyerek modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Deri ceketin içine beyaz renkte, yuvarlak yaka bir tişört giymek sizi cool bir görünüme kavuşturur.

2020 Erkek Modasında Tişörtlerin Yeri

2020 yılı erkek modasına tarz sahibi seçimleri getirmiştir. Erkekler giyim kuşamlarında biraz daha özgür kalmış ve farklılıkları denet hale gelmiştir. Tişörtlerde ise baskılar ve yazılar sık sık karşımıza çıkmıştır. Sizin düşüncelerinizi yansıtan bir yazılı tişört giymeyi düşünebilirsiniz.

Erkek tişörtlerinde son birkaç senedir renklerin canlılığını zaten görmekteydik. Bu sezonda da renkler yine karşımıza çıksa da biraz daha sadeleşmeden söz etmek mümkündür. Beyaz, siyah, gri, lacivert gibi düz renklerden oluşan erkek tişörtleri daha çok öne çıkmış ve erkek modasında yerini almıştır.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.