2020 Erkek Kazak Modası

2020 erkek kazak modası, 2020 yılında büyük çapta değişikliğe uğramış bir modadır. Her geçen gün yeniliğe uğrayan kazak modellerinin bazıları kullanıcılar tarafından sevilirken bazı kazak modelleri de moda severler tarafından beğeni görmektedir. Erkeklerin soğuk aylarda çok sık tercih ettiği bir parça olan kazaklar her ortama uygundur. Örneğin önemli bir akşam yemeğine de uygun kazak bulunduğu gibi gündelik bir gezme dahi uygun kazak modelleri bulunmaktadır. Bu kazak modelleri arasında moda severler tarafından daha çok önerilen belirli kazak modelleri de bulunmaktadır. Bunlar renk uyumu ve kesimleri gibi bazı özellikleri ile ön plana çıkan kazak modelleridir.

Koyu renklerin daha çok kullanıldığı kazak modellerini kombinlemek de oldukça önemlidir.

1-Örgü Kazaklar

Örgü kazaklar doğal ve rahat bir görüntü sunmaktadır. Özellikle geniş örgülere sahip kazaklar kış aylarında erkekler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Bu örgü kazakların üzerine giyilen uygun kabanlar ile şık bir görüntü yakalamanız mümkündür. İş yerine uygun olarak uygun bir ceket ve pantolon ile kombinlendiğinde kullanılabilir.

2-Boğazlı Kazaklar

Boğazlı kazaklar bu yıl erkek defilelerinin olmazsa olmaz parçalarından bir tanesidir. Sadece kazak görevi ile değil gömleklerin içerisine, normal basic bir kazağın içerisine de giyildiği görülmektedir. Günümüz modern modasının vazgeçilmez olmazsa olmaz parçalarından bir tanesi olarak sayılabilecek olan, şık ve sıkça tercih edilen bir kazaktır. Özellikle beyaz ve koyu renkleri talep görmektedir.

Ekoseli ceketler, takım elbise ceketleri, bomber ceketler, kalın kabanlar, kürkler, trençkotlar ile yapılan kombinleri büyük beğeni toplamaktadır.  Toprak renkleri, bordo, siyah ve beyaz boğazlı kazaklar erkek gardıroplarında büyük oranda bulunmaktadır.

3-V Yaka Kazaklar

Kesimi geniş inen V yaka kazakların özellikle desenlileri bu yıl çok fazla rağbet görmektedir. Toprak tonları Geniş kesim V yaka kazaklar sizi hem daha modern hem de daha şık gösterecektir. Rahat bir tarzı olan bu kazakların beyaz – Mavi desenlileri de güzel kombinlendiği takdirde hoş bir görüntü oluşturmaktadır.  Sadece geniş kesimleri ile değil norma kesim bir v yaka kazak ile kolayca şıklık yaratabilir ve spor bi, görünüm kazanabilirsiniz.

4-Bisiklet Yaka Kazaklar

Bisiklet yaka kazaklar 2020 erkek kazak modası çeşitleri arasında geçmiş yıllardan kalan yerini koruyor. Bu yaka kazak modellerin beyaz detayları olması daha modern ve güncel bir hava yaratmaktadır. Bazı ünlü markaların logolarının bulunduğu örgü kazak modelleri ile gözlemleyebildiğimiz bu yılın trendleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Pastel desenlerle kaplı bisiklet yaka düz diki kazaklar da oldukça fazla talep görmektedir. Ünlü modellerin de kullandığı bu kazak modeli pek çok modacı tarafından takdir toplamıştır.

5-Yeşil, Turuncu, Pembe ve Mavi Uyumu

Kazaklar dışında pek çok 2020 tasarımlı parçada da gözlemleyebildiğimiz bu üç rengin aynı anda kullanılması özellikle geçtiğimiz kış olmak üzere kazaklarda çok popüler olmuştur. Kazaklarda kullanılan bu renklerin tonları tamamen birbirine uygun olarak karışık ve düzenli desenler ile sunulmaktadır. Şık ve bir o kadar da kolay kombinlenebilir bir renk uyumuna sahiptir. Sade bir siyah kot ile dahi kombinlenebilir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.