2020 Erkek Hırka Modası

Erkek giyimi daha kolay kombin yapmayı sağlar. En fazla üç parça giyim ürününü birleştirmek güzel görünmek için yeterli olacaktır. Ancak bu üç parçayı özenle seçmek için zevk ve tercihlere uygun olması önem taşır. Kadın modası ile erkek modası kıyaslandığında erkek modasının uyumu çok kolaydır. Makyaj, saç, aksesuar gibi içeriklere erkek giyiminde pek fazla yer verilmemesi bu kolaylığı sağlamanın başlıca sebeplerinden biridir. Buna rağmen modacılar erkek giyimine yönelik her yıl yeni tasarımlar sunar. 2020 yılı erkek hırka modelleri de bu yıl tercih edilecek moda erkek giyim ürün parçaları arasında bulunuyor. Her zevke özel bir şıklık sağlayan hırka modelleri erkeklerin karakteristik çizgilerine özel olarak detaylandırılıyor. Klas görünmek isteyen erkekler bir jean ile bu hırkaları kombin yaparak çok ideal bir görünüme sahip olabiliyor.

 

2020 Yılı Hırka Modasında Tarz Renkler

 

Erkek giyimin özel parçalarından biri olan hırkalar her yaş grubuna hitap ediyor. Salaş, fit ve klasik hırkaların bu yılın modasında farklı renk skalasıyla sunulduğu görülüyor. Hardal renginin hakim olduğu hırka modasında siyah, mavi, lacivert ve somon rengi hırkalar tarz bir görünüm sağlıyor. Hardal renginin kışkırtıcılığı stil bir görünüm kazandırırken, her renkle kolayca kombinlenmesi de erkeklerin de zengin bir gardrop reyonuna sahip olmasını sağlıyor. Siyah hırkalar kurtarıcı ve vazgeçilmez bir şıklık sağlarken, ideal seçimi de yine siyah renk sağlıyor. Erkeklerde en gösterişli renk ise mavi. Mavi renkli hırkalar; siyah, gri, lacivert gibi renklerle kolayca uyum sağlıyor. Erkekler seçimlerini zevklerine göre belirleyerek rahatça her türlü ortamda boy gösterebiliyor.

 

2020 Yılı Hırka Modasında Öne Çıkan Modeller

 

Erkek giyimde spor bir şıklık sağlayan hırkalarda bu yıl yine geçen yıl olduğu gibi kapuşonlu modeller öne çıkıyor. Etrafı tüylü kapuşonlu hırkaların yerini bu yıl farklı renkte kapuşonlu hırka modelleri alıyor. Siyah hırkada kullanılan orange kapuşon modeli hırkayı son derece hareketli gösterirken özellikle buğday tenli ve esmer erkeklerin daha klas görünmesini sağlıyor. Lacivert’te kullanılan kırmızı kapuşonlar da seçimlerrin çok daha şık olmasını sağlıyor. Mont ve ceket yerine kullanılan hırkalar, karakteristik bir şıklık sağlıyor. Ceket yaka hırkalar da bu yılın moda olan hırkaları arasında bulunuyor. Bu hırkaları hareketli hale getirmek isteyen tasarımcıların hırkalara özel motifler eklediği ise gözlerden kaçmıyor. Erkek hırkalarının tamanında sert bir görünüm hakim ancak bu sertliği yumuşatacak detaylara da yer verildiği görülüyor. Hırka tasarımlarında klasik modeller biraz daha orta yaş kesimi hedef alıyor. Merserizenin kullanıldığı modellerin bir kısmı pitikareli olurken, kalın çizgili modellerin de çok tarz göründüğü bir gerçek. Giyim kuşam konusunda zorlanan erkekler için hırka tercihi çok kolay ve rahatça kombin yapmayı sağlıyor. Zevkinize özel hırkaları seçerek çok şık olabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.