2020 Erkek Giyim Modası

2020 erkek giyim modası, erkek giyim modasının da yeniliğe gittiğini, tasarım çeşitlerinin her geçen gün arttığını göstermektedir. Geçtiğimiz seneden çok farklı modellerin, tarzların, renklerin bulunduğu 2020 erkek giyim modası adından çokça söz ettirmektedir.

Bu yıl kahverengi ve tonlarının yoğunlukta olduğu pek çok erkek giyim kreasyonu bulunması bu yıl kahverengiyi kullanmanın doğru olacağını göstermektedir. Hem yaz hem kış hem de bahar sezonlarında toprak tonlarını görmek mümkündür.

1-Gömleksiz Takım

Bu yıl takım ceketler ve bu tarzda dış giyim ürünleri çokça tercih edilmektedir. Geçtiğimiz yıl gömleksiz tercih edilmeyen takım elbiseler bu yıl basıc bir tshirt ile kombinlenebilmektedir. Daha spor ve şık bir görüntü için gömleksiz takım tercih edilebilir. Özellikle siyah takım elbise algısından kurtularak açık renk, gri, bordo takımlar da tercih edilebilir.

2-Deri Pantolon

Formu ne olursa olsun bu yıl deri pantolonların sıkça dergilerde,  moda showlarında ve defilelerde yer aldığı görülmektedir. Siz de yeni marjinal parçalar dolabınıza ekleyecekseniz tercihinizi deri pantolonlardan yana kullanabilirsiniz.

3-Küba Yaka Gömlek

2020 erkek giyim modasının en çok ses getiren parçalarından biriside şüphesiz Küba Yaka Gömleklerdir. Renkli ve desenli bu gömlekler yaz sezonunda sık sık kullanılacağa benziyor. Özellikle kapri şortlar ve yüksek bel pantolonlar ile kombinlerini n örneklerini görmek mümkündür.

4-Ekose Şıklığı

Her yılın olmazsa olmazı ekoseler 2020 yılında da kullanılacağa benziyor. Her türlü kombinin yapılabildiği ekose desenli parçalar her erkeğin gardırobunun olmazsa olmazları arasındadır. Hem şık hem spor hem de casual görüntü sağlayan ekose parçaları doğru kombinlemek de çok önemli. Alacağınız ekose desenli bir ceket sizi her alanda modern ve şık gösterecektir.

5-Yüksek Bel Pantolonlar

Pilili pantolonların yüksek bel modelleri günümüzde her alanda çokça kullanılmaktadır. Her parçaya yüksek uyum sağlayan yüksek bel pantolonlar düşük bellere göre daha çok tercih edilmektedir.

6-Vücut Çantaları

Geçtiğimiz yıl kadınlar tarafından sevilerek kullanılan büyük kolaylık sağlayan vücut çantaları 2020 erkek giyim modası vazgeçilmezlerinden olacağa benziyor. Neredeyse popüler tüm önemli, modada söz sahibi markaların defilelerinde görülen bu çantalar erkekler tarafından da ilgi gördü.

7-Kova Şapkalar

Yaz ayının vazgeçilmezi olacağa benzeyen kova şapkalar kombinleri tamamlamak için eşsiz bir parça olarak gözüküyor. Sadece erkeklerin değil kadınların da çok fazla tercih ettiği bir aksesuardır.  Hem ince hem de tarz bir görünüşe sahip olan bu şapkaların pek çok rengi ve pek çok modeli bulunmaktadır.

8-Yağmurluklar

Özellikle serin havaların vazgeçilmezi olan yağmurlukların yeni modelleri fazlaca talep görmektedir. Hem kalın modelleri bulunan hem de ince modelleri bulunan yağmurluklar sweatshirt tarzından tasarlanmıştır. Yağmurluk kumaşından tasarlanmış olup fermuar kısımları yalnızca yarıya kadar inmektedir. Renk çeşidi olarak da zengin olan bu model yağmurluklar bahar aylarının vazgeçilmezi olacağa benziyor.

9-Neon Renk

Erkek giyiminde kullanılan renkler genlikle koyu renklerden oluşmakla birlikte bu yıl özellikle üst parçalarda ve ayakkabı modellerinde neonla sık sık karşılaşmak mümkündür. Serin ve eğlenceli bir hava katan neon renk parçalar da gardırobunuzda mutlaka yerini almalıdır.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.