2020 Erkek Elbise Modası

2020 Yılı erkek modası tarafından bir devrim olarak görülebilir. Uzan modacılar tarafından bu yılın modern erkek giyiminin devrim yılı olduğu düşünülmektedir. Bu düşünce ile birlikte bu yılın moda akımlarının önümüzdeki yıllarla benzerlik göstereceğini ve ışık tutacağını anlayabiliriz. Özellikle daha çok erkek kıyafetleri üzerinde tasarım yapan ismini duyurmuş şirketler bu yıl erkek modasının yükselişte olduğunu artık erkeklerin de en az kadınlar kadar modayı takip etmeye başladığını yeni nesil modern parçalara taleplerin çok olduğunu açıkladı.

Bunun sonucunda 2020 Erkek elbise modası da gelişmekte olduğunu göstermiş oldu. Erkek elbiseleri arasında 2020 yılında ismini duyuran pek çok parça bulunmaktadır. Özellikle geçtiğimiz dönemlerde kadınların daha çok kullandığı bazı parçaların artık erkeklerin de kullandığı görülmektedir.

1 – Uzun Ceketler

Pek çok desende, dokuda ve kalınlıkta olan bu uzun ceket modelleri 2020 erkek giyimine yön vrdi denilebilir. Özellikle model bakımından da çok zengin olan uzun ceketler yapılan her kombine uyum göstermektedir. Özellikle dokulu ve kemerli uzun ceketler çokça talep görmektedir. Bunun dışında kadife uzun ceketler, ekose desenli uzun ceketler, ince toprak rengi geniş uzun ceketler, takım ceketlerin uzun formları olmak üzere pek çok çeşitte ve renkte uzun ceket bulunmaktadır.

2 – Desenli Gömlekler

Desenli gömlekler de 2020 yılının unutulmaz erkek kreasyonlarında sıkça gördüğümüz bir parçadır. Hem uzun kollu hem de kısa kollu formları bulunan bu gömleklerin rengârenk desenlileri günümüzde daha çok ilgi görmektedir. Özellikle turuncu pembe ve yeşil gibi canlı renklerden oluşan gömlekler 2020 yılının kemik modellerindendir. Vintage başlığı altında da gördüğümüz bol desenli renkli geniş yaka ya da dar yaka tüm gömlekler ünlü markaların 2020 sezonununda ürettiği bir parçadır.

3 – Kırmızı Renk Parçalar

Kırmızı renk parçalar bu yılın parlayan yıldızlarındandır. 2020 erkek elbise modası parçalarının olmazsa olmazlarındandır. Özellikle alt üst parçaların birlikte kırmızı kullanılması güzel bir uyum sağlanmasını sağlamaktadır ve bu ıl erkekler tarafından kırmızı giyinmek kırmızı kombinler yapmak akım haline gelmiş bulunuyor. Kırmızı renk üzerine sarı ya da siyah detayların da bulunduğu pantolon ve ceketler görülmektedir.

4 – Kadife Takımlar

Üst üste kullanılmış kadife takımlar da 2020 defilelerine damgasını vurmuş bulunuyor. Sadece iş takımları değil eşofman takımlarında dahi iki kadife parçanın bir arada kullanılması çokça uygulanan bir stil tasarım yöntemidir. Koyu renklerde kadife ceket ve pantolonların beyaz düz gömlekler ile kombinlenmesi ya da kadife dik yaka hırkalar ile geniş paçaları bulunan kadife eşofmanların kombinlenmesi de oldukça popülerdir.

5 – Deri Ceket ve Pantolonlar

Geçtiğimiz yılların en popüler parçası olan büyük bir viral olan deri ceket 2020 erkek giyiminde de karşımıza çıkıyor. Deri parçaların aynı anda kullanılması da oldukça popülerdir. Siyah deriden yapılmış geniş paçalı bir pantolon beyaz özel dikim beyaz bir gömlek ve yine deri uzun bir ceketin kombinlenmesi ile 2020 erkek giyiminde deri şıklığı sağlanabilir. Sadece ceket ve pantolonlarda değil çantalarda ve ayakkabılarda da çokça siyah derinin kullanıldığı görülmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.