2019 Yılının En Gözde Genç Giyim Erkek Modelleri

Moda deyince akla ilk gelen kavram her ne kadar kadınlar olmakla beraber son yıllarda erkek giyiminde de ciddi değişimler ve gelişimler yaşanıyor. Birbiri ardına piyasaya giren markalar ve tasarımcılar başta en büyük kitlelerden bir tanesi olan genç erkek giyim modelleri ve akabinde daha orta yaş için birbirinden iddialı modeller üreterek farklı kültürlerden farklı zevklerden erkeklerin beğenisine sunuyorlar. Böyle olunca da erkekler de gerek sokak giyiminde, gerek okul, iş yaşamı, özel davetler gibi alanlarda son derece trendi şıklık sergiliyorlar. Özellikle milenyum kuşağı olarak adlandırılan bu genç kuşağın diğer nesillere göre çok daha bakımlı ve modaya uygun giyinme arzusu bu arz talep olgusunun birbirine paralel olarak artmasına olanak veriyor.

2019 senesinde gerek yaz, gerek bahar döneminde totalde bakıldığında daha önceki yıllarda görmediğimiz sıra dışı modeller görüyoruz.

Yeni Sezon Genç Erkek Giyim Modelleri

En genel anlamda bakıldığında genç erkek giyim modelleri içinde elbette bu işin olmazsa olmazı olan takım elbiseler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Birçok modaevi ve tasarımcı üçlü takımları piyasaya sunmuş durumda. Yeleği çift düğmeli olanlar oldukça revaçta olmakla beraber, çift düğmeli ceketler de 2019 senesinin olmazsa olmazları arasında. Bu tarz takım elbiselerde renk konusunda da ciddi anlamda bir zenginlik var. Artık klasik renklerin yerini sezonun ana akım canlı neon renkleri almış durumda. Bunun yanında sezonun gözdesi olan kareli takımlar da oldukça moda. Elbette lacivert, siyah, kahverengi gibi ciddi renkler de yok değil ve onlarda da son derece modern takım elbiseler mevcut. Bunlara modada neoklasik takımlar adı veriliyor.

Oversize parçalar sezonun erkek giyim modellerinde sıkça görülüyor ki bu da erkekler için şıklıkla lüksün iç içe geçtiğinin net bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Bu Yılın Trendi Elegance Genç Erkek Giyim Modelleri

Tüm bunların yanında ana hatları genç erkek giyim modelleri için göze çarpan diğer parçalardan da bahsetmek gerekir ise şunlar söylenebilir. Kombinleme noktasında aksesuar olarak bakıldığında atletik kolyeler, kolye çantalar, doksanlar modasının birebir yansıması olan pantolon ve tişörtler, her ne kadar kadınlar içinmiş gibi düşünülse de erkekler için de tepeden tırnağa deri takımlar çok ama çok moda. Üstelik burada da neon renkler var ki gençler için oldukça keyifli olan giysiler bunlar.

Tam genç iken giyilebilecek çok özel tasarımlar var. Bunların yanında ceketler de yine bir geçmişe dönüş var ve ceketlerin omuzları oldukça geniş ve heybetli. Baskı olarak bakıldığında da otantik giyimin olmazsa olmazı olan batik desenler pantolonlardan kazaklara kadar her yerde. İkili olarak da oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkıyor. Marjinal gibi görünse de bohem giysiler de genç erkekler için hazırlanan modeller arasında. Bu sezonun gözdesi jean yine olmazsa olmaz. Şortların boyu ise diğer yıllara göre daha kısa. Yılan derisi efektli ceketler, kovboy çizmeler, kova şapkalar da diğer alternatifler.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.