2016 Erkek Gömlek Modelleri

Klasik veya spor bir giyim tarzını tercih eden erkeklerin için çeşitli kumaş modellerinden birbirinden farklı şekilde tasarlanan gömlekler, erkeklerin daha çekici ve şık bir görünüme ulaşmaları için kullanabilecekleri kıyafetler arasında yer alıyor. Geçmiş yıllardan beri her yıl trend haline gelen gömlek modelleri arasında pek çok farklı model yer alıyor.

2016 yılında kataloglarda ve mağaza vitrinlerinde yer alan yeni tasarımlara bakıldığı zaman yine oldukça geniş bir yelpaze karşımıza çıkıyor. Yakası, kumaşı ve daha pek çok farklı detayı ile birbirinden ayrılan erkek gömlek modelleri bu yıl daha çok kot gömlek modelleriyle karşımıza çıkıyor. Kot gömlek modelleri dışında kadife gömleklerin de yükseldiği yeni sezonda nostaljik ve enerji dolu bir stil yaratabilmeniz mümkün olabiliyor.

Erkek Gömlekleri Nasıl Kombinlenir?

Genel giyim tarzınıza uyumlu şekilde bir kombin yaratabilmek için ufak tefek noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm kombinlere ayak uydurabilen ve erkeklerin fazlasıyla tercih ettiği ilginç yaka tasarımlı modeller özellikle bu kış aylarında oldukça fazla kullanılacak gibi gözüküyor. Bu tür özel yaka tasarımlı gömlekler dışında tek renkli ve sade modeller ile birlikte kareli gömlekler de yine karşımıza çıkıyor.

gömlek modeli

Sade gömlekleri kumaş ya da sade bir kot pantolon ile birlikte kombinlerken, kareli gömlekleri daha spor bir tarz içerisinde kullanabilirsiniz. Ayakkabı seçimlerinizi de spor ya klasik modellerden yana tamamen tarzınıza ve kişisel zevklerinize göre yapabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.